S Péťou jsme řešili téma organizace času a delegace práce. Bylo pro mě zejména důležité najít způsob, jak si čas organizovat. Od toho se u mě odvíjí pak vše ostatní včetně spokojenosti. Péťa má schopnost se do mých výzev výborně vcítit a dokáže výborně nastavovat zrcadlo. Díky tomu, jsme se dostali hlouběji k podstatě problémů. Pro mě pak bylo snažší se k výzvám správně postavit a nakonec je i řešit.

Díky koučování jsem si lépe srovnal hodnoty v mém životě. Jejich narovnání a uvědomění si jejich důležitostí pak měla přirozený efekt na lepší organizaci času celkově včetně schopnosti lépe prioritizovat úkoly. V mém případě zejména v práci.

Koučování by možná měl být povinný předmět už na střední škole :). Podle mě to je zejména v dnešní a na výkon zaměřené společnosti zásadní způsob, jak se neztratit sám v sobě. A proto bych koučování s Péťou doporučil každému, kdo má alespoň občas pocit, že je toho na něj už trochu moc. Každému, pro koho je příjemně prožitý všední den to nejvíc. O hlavu se musíme starat úplně stejně jako o svoje tělo…